Kommenteeri

Tere tulemast!

Edukus.ee avas 15. augustil oma veebilehe. Mis on Edukus.ee missioon ja kas Edukus.ee jääbki e-poeks?
Räägime korraks Sinuga vabas vormis. Loodame, et Sa ei pahanda.

Kõigepealt õnnitleme, et jõudsid selle blogipostituseni. See tähendab, et Sul oli piisavalt aega ja viitsimist seda veebilehte sirvida. Tänapäeva infokülluse müras on see kindlasti tahtejõudu ja uudishimulikkust vajav ning uue veebilehe puhul vahest ka harjumatu tegevus. Kuid miski tõi Sind siia.. Oli see ehk põnevus? Uudishimu? Või hoopis edukusejanu? Ausalt öeldes vahet pole, mis see oli. Mis on peamine - Sa oled õiges kohas ja just sellepärast, et kuuled kõigest uuest ja huvitavast esimesena!

See lühike blogipostitus on selleks, et teatada Sulle millestki, mis Sind võib veelgi uudishimulikumaks teha.

Kõigepealt sellest e-poest siin. See e-pood on suunitletud absoluutselt kõigile, kes soovivad kasvada ja areneda. Meie eesmärk on teha selleteemaliste eesti keelsete raamatute kättesaamine võimalikult lihtsaks. Kui Sa tunned, et eneseareng pakub Sulle huvi, siis Sa oled õigesse kohta sattunud.
Raamatusoovide korral anna julgelt märku aadressil: info@edukus.ee.

Aga kas Edukus.ee jääb vaid pelgalt e-poeks? Mitte mingil juhul. E-pood on vaid alles algus! Jälgi meid sotsiaalmeedias ja hoia blogil silma peal, et kuulda kõigest uuest-huvitavast, mis veel plaanis on. 100% valmis sait saab olema midagi sellist, mis on Eestis seni olnud ennenägematu.

Seniks, edukat arenemist!

- Edukus.ee tiim

Lisa kommentaar

Email again: