Miks sa oled RUMAL, HAIGE ja RAHAST LAGE.. ning kuidas saada NUTIKAKS, TERVEKS ja RIKKAKS!
Randy Gage


HIND: 18,49 €


Lisa ostukorvi18,49 €

 

MÕÕTMED

  210 × 148 mm

ISBN

  9789949720484

LEHEKÜLGI

  188

FORMAAT

  Pehmekaaneline

ILMUMISAASTA

  2018

KIRJASTUS

  Million MindsetRandy Gage nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga. Teda on nimetatud Külluse Jedi Rüütliks, sest tema ärid on aidanud saada miljonäriks ning ideed muutnud mõtlemist ja elu väga paljudel inimestel.

Autori ülimalt põnev elukäik keskkoolist väljakukkujast ja miinimumpalgaga nõudepesijast kuni eduni multimiljonärina on pannud imestama paljusid inimesi üle maailma. Sinna on ta jõudnud aga üksnes oma mõttemaailma, uskumusi ja käitumist oluliselt muutes.

Randy raamat „Miks sa oled RUMAL, HAIGE ja RAHAST LAGE… ning kuidas saada NUTIKAKS, TERVEKS ja RIKKAKS!“ toob välja saladused, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust, kuid tavapäratul ja seninägematul viisil. Kriitiline, käre ja julmalt aus Randy Gage tulistab oma otsekohese keelekasutusega selle pihta, mis on hoidnud meid rumala, haige ja rahast lagedana, ning näitab teed, kuidas jõuda välja nutika, terve ja rikka elu juurde. Oma õpetusi illustreerib ta isiklikust elust võetud ohtrate praktiliste näidetega.